kontakt

kredyty kraków

O nas

Szukasz kredytu hipotecznego? Skontaktuj się z ekspertem kredytowym, który bezpłatnie przeanalizuje z Tobą wszystkie szczegóły i pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytową. Na indywidualnym spotkaniu poznasz swoją zdolność kredytową i uzyskasz wszelkie niezbędne informacje, które umożliwią Ci uzyskanie kredytu. Zapewniamy, iż przeprowadzimy Cię w sposób profesjonalny przez całą procedurę pozyskania środków na zakup wymarzonego mieszkania lub domu.


Specjalizujemy się w tematyce kredytów hipotecznych dla Klientów z Krakowa i okolic. Współpraca z nami przyczyniła się do wyeliminowania wielu kosztownych błędów, z którymi zmagać musieliby się nasi Klienci. Fachowa obsługa wpływa na skrócenie czasu niezbędnego w procesie poszukiwania optymalnego rozwiązania kredytowego, uszytego na miarę każdego Klienta. Mamy odpowiednie kwalifikacje, a wieloletnie doświadczenie w branży finansowej sprawia, że już dziś cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród Klientów. Jesteśmy doceniani przez klientów z Krakowa i okolic ze względu na szeroką gamę oferowanych usług oraz skuteczność w podejmowanych przez nas działaniach.


Naszym zadaniem jest pomoc wszystkim osobom, które nie do końca znają świat finansów, a oferty banków udzielających kredytów nie są dla nich jasne. Jesteśmy stałymi gośćmi na Targach Mieszkaniowych, gdzie w charakterze ekspertów kredytowych, świadczymy indywidualne konsultacje. Nasze usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne.

Łukasz Ogonowski

Ekspert kredytowy Łukasz Ogonowski
tel. 600 416 390
mail: lukasz.ogonowski@twoja-hipoteka.pl

Ewelina - profilowe

Ewelina Pawłowska-Szawara

Ekspert kredytowy Ewelina Pawłowska-Szawara
tel. 530 331 625
mail: ewelina.pawlowska-szawara@twoja-hipoteka.pl